Hajra Modellcsajok

írta human, 2005. május 22. 2:32, Hozzászólsz?

Ha belegondolunk ebbe az orszag IQ tesztjebe akkor nyilvanvalova valik, muszaj, hogy konnyu legyen, kulonben nehany ember megutalna az adot butasaganak bebizonyitasabol, es tudjuk a butak altalaban mikepp reagalanak. Abbol szurtem le a konnyuseget, hogy barmikor amikor odakapcsoltam pofonegyszeru kerdeseket lattam es ennyire meg en sem vagyok okos.

Ekkor meg a musor tulajdonkeppeni megvalositasarol nem is szoltam. Katasztrofa. Egyreszt le kene mar szallni arrol, hogy a Vágó a legertelmesebb, es ezert minden ilyesmi musort neki kell vezetni, mert ezek a musorok nem mennek neki (Legyen ön is milliomossal semmi bajom). Masreszt a mellette levo Marsi Anikonak sem megy tulzottan az elo adas. Namost ami kinyirhat egy ilyen musort szerintem azok a tatongo szunetek, amikor meg a bena zenejuk is alig hallatszik, a musorvezeto tobbszor megakad a mondataval es meg a Hajos is feszeng. na ez ilyen volt.
Ami nekem meg nem szimpi az a pár koronkent kuldj emelt dijas sms-t (az, hogy a vegen kuldenel egyet az nem okes), mert hat itt ez a kocsi amit megnyerhetsz de amugy azert cserebe kaptunk, hogy a felajanlot reklamozzuk.
Ami meg huzott, hogy ment ugye a visszaszamalo ora, de ez nem volt eleg, az IQ logo meg be is animalt 2 percenkent egesz nap, apam, golyot nekik.

További információk: az írást tényleg human követte el.
Ha jobban érdekel a téma, akkor nézz körül errefelé:
Megosztanád a bejegyzést?

Legyél te az első kommentelő!

Hozzászólás űrlap


Név (freeblogos bejelentkező)
(email címed, nem adjuk senkinek, nyugi)

Ezt mondom (offtopik=del):

elég egyszer megnyomni


Ezeket fogadod el a mehet gomb megnyomásával:
  • Személyeskedés pl. "hülye" "f@sz" és hasonló esetén törlés.
  • "Csináljatok jobbat" érvelés esetén törlés.
  • Ha random anyáznád az írót, és kommentben teszed levél helyett, akkor is törlés.
  • A linket tartalmazó kommentek 0-10 óra késéssel jelennek meg a sok spam miatt.
  • Az IP címedet megjegyezzük, de csak spamvizsgálathoz.
  • Ha kamu emailt adsz meg, és véletlen levelet írnék neked, ami miatt kiszúrom, akkor törlődik a kommented.