Remélem a Vihar hozott, vagy valami ilyesmi lesz a magyar címe, szerintem hangulatos lenne. Rossz bejegyzés kezdés? Pár hónpja a netre került egy 5 perces videó az I Come With The Rain című filmből, amiben a felét elmesélik kb. Nem tettem ki, mert van rajta felirat, ami elcsúszik, és a hang is hasonlóan tartja a ritmust a képpel. De most mégis megosztom, katt ide, mert muszáj. Olyan hangulatbomba, hogy “öröm” nézni. Szóval süt a depresszió, na.
A minap pedig felkerültek képek is a netre, és továbbra is le vagyok nyűgözve. Oké, szerintem Josh Hartnett nem szar színész, egyszerűen csak be kellett járnia a tinivígjátékokat is, hogy ide (vagy a Kansas City Shuffle-höz) eljuthasson. A videóban bemutatott helyszínek pedig ütnek™.
A történetről annyit tudni, hogy egy volt zsaru egy milliárdos fiát keresi. Az I Come With The Rain nem horror, ne ijesszen el a kép.
Ejha mit mondjak tenyleg utos a trailer…elvan talalva s kesz:)
nekem tetszik igy elsore:)
Radiohead, Massive attack, Hong Kong és Tai O, csupa szép emlék. Tuti nézős.
Ráadásul valamitől nekem olyan Angelheart fílingesre sikerült ez a trailer.
Hangulatosra sikerült előzetes. Biztosan nézős.
azannya….. ez tutira moziban nézős lesz!
valaki nem tudja, hogy milyen zene megy alatta 4:21-től?
Jah, hát pl. a Radiohead – No Surprises zenével könnyű …:)
WoW…..28 nappal később filmzene a bemutatóban..
:D:D:D:D
magic: nem is a no suprises van benne, hanem az előtte levő, nem ugrik be a címe
Ebben a trailerben Josh gyerek eléggé hajaz a másik Joshra (Brolin).
Filmek amik eszembejutottak a trailert nézve: Mr. Brooks, Azonosság, Nem vénnek való vidék (az említett Josh-hasonlóság miatt). Remélem jó lesz és eredeti!
Climbing Up The Walls