Mostmár kiderül mi lesz a fősztori. Don’t help! Papi egy elkeveredett Chihuahua után folytat kutatást, miközben gondolom egy emberlányt is összehoz egy emberfiúval. Nice legs!
Mostmár kiderül mi lesz a fősztori. Don’t help! Papi egy elkeveredett Chihuahua után folytat kutatást, miközben gondolom egy emberlányt is összehoz egy emberfiúval. Nice legs!
Az év filmje a The Dark Knight :P
sztem human erősen így értette “Az év filmje” :D
Asszem én most kihagyom ezt a trailert. Már a teaserekről is rosszul lettem… :)
Ezt a szart…
Szégyelném magam a készítők helyében, ha ilyen cgi-t csinálnék….
Huh, amikor Papinak a fiú csivava elkezdte, hogy “if you ever want someone to lick inside…” én azt hittem pussyt fog mondani, erre meg ears. Na kapják be. Szegény kicsik gyerekeknek már most tudatalatt sugallják az ilyen csúnya-csúnya dolgokat :D
Aucs! Ez fájdalmas volt! Hülyét kapok az ilyen kutyás-filmektől, komolyan mondom, de ahogy elnézem, nem vagyok egyedül…Azta…Mi a francnak kell ilyenre költeni a pénzt? Oké hogy valaki jól szórakozik rajta, de…De hogy mindezt moziban???!!!?? Föööörteeeleeem!!!
És a siker diznifilmek másik alkotóeleme, a gyerek hol van?
lehengerlő :D
oké, ez így kora reggel kicsit sok volt xD
Na ez picit nekem is sok volt. Remélem hogy az év filmje tényleg csak irónia :) (khmm… Dark Knight :D)
Ahhoz képest hogy kutyás, én se szeretem a kutyás filmeket. De ez tetszik, ebbe mintha jó poénok lennének.
Ivanello, csak kötözködésképpen, nem minden sikeres Disney filmben van gyerek, pl Karib tenger Trilógia. De ezt csak úgy mondtam. :)
enyhe Úton hazafelé(1-2) filing… :P
hmm.. szóhoz sem jutok :D elég durva volt így délelőttre :D
basszameg… hálivúd tényleg ennyire alkotói válságban van?
Nagyobb összeget tennék rá, hogy ennek lesz második része is.
Hm, nem tűnik rossznak. Szerencsére nincs benne gyerek, az már sok lenne :)
Egy kinti CG fórumról:
“Az a stúdió, amelyik jóváhagyta a Chihuahua-t, bizonytalankodik a Tron2 kapcsán?”
Áááááá. Aranymálára esélyes:D
gyasz.
kivancsi lennek a nezokozonsegre. :D
Human, írd át a poszt címét, évszázad filmje…
Szegyellem, de en ket helyen elrohogtem magam:P
Hát izé… >< Majd ha nagyon uncsizok esetleg meglesem. XD
Óóóó, rárendelek a DVD-re előzetesben az Amazonon. Hogy fog szívni az a postás, aki majd ellopja! Háháhá!
payskin: Megelégszel a mezei DVD-vel? Ejnye. Blue-rayen kell ezt beszerezni:D
Ott a pont. :)
payskin: :D Vááá
Egyébként én örülök hogy készülnek ilyen filmek mert ezek másnaposan az HBO-n remek szórakozást biztosítanak.
Az év filmje – ez vicces volt :D
Lesz még ebből RTL Klub premier és fogjuk mi még ezt minden karácsonykor, vagy jan. 1-jén, vagy húsvétkor meg ünnepnapokon kb. 10-15 alkalommal látni néhány éven belül.
most látnotok kéne mien arcot vágok… ennek az élvezeti szintje magasan az átlag alatt van.
egyeül akkor mosolyodtam el, amikor a csajszi ledobta magáról a kis görényt:D
ez is olyasfajta egyszer megnézem, mert kell az agyhalál néha című akció lesz!:D
sztem nem lesz olyan vészes…….
na jó de.. de 1 röhögést megér..:D
“Say hello my little friends” LOL? /suicide én ezt nem bírom, majd beállva esetleg megnézős
Ennyiszer még nem fordult idén meg a fejemben, hogy tökönszúrjam magam a mellettem lévő legelső tompa tárggyal mint ezalatt a 2 perc alatt.
OMG egyelőre szóhoz se jutok xD