Sajnos a moziban történt lövöldözés miatt el kellett halasztaniuk a premiert, de a poszterrel emlékeztetnek minket, hogy januárban azért mégis jönnek.

Sajnos a moziban történt lövöldözés miatt el kellett halasztaniuk a premiert, de a poszterrel emlékeztetnek minket, hogy januárban azért mégis jönnek.

Ezt ki fogadta el ? Tékás plakát a kilencvenes évekből. A Vico-autómatákban voltak ilyen borítók.
Pedig ez egy jó plakát, nekem tetszik, illik a film témájához és a korhoz, amiben játszódik a film.
Gábriel ez kérlek szépen klasszikus, noir-poszter! Annak idején a ’40-es években többé-kevésbé pont ilyen plakátjaik voltak, és ugye a film is akkoriban játszódik.
Mellesleg meg Penn már előre látom, hogy remek Mickey Cohen lesz!
Kicsi az esély, de reménykedek benne, hogy ez lesz az új L.A. Confidental!
Az L.A. Confidentalt nehéz lesz megugrani. Guy Pearce és Russel Crowe nagyot alakított (na meg Spacey is és a többiek), a sztori is elsőrangú, fordulatos, érdekes, az akció részekről nem is beszélve. Viszont itt is jó pár elsőrangú színész van a csapatban, szóval jó esély van rá, hogy egy újabb noire klasszikust kapjunk, amit számtalanszor úja lehet nézni.
szerintem nem kell megugrania az la confidentialt, nekem teljesen jó lesz szimplán mellette is :)
Egy pillanatra azt hittem James Bond (Pierce Brosnan) is rajta van a képen :D
Engem csak két dolog zavar.. Az egyik Gosling.. a másik az “and” szócska Penn neve előtt.Ez azt sugallja,hogy csak mellékszereplő lesz, vagy 10 perc után meghal.
kameraman: néha meglepsz, az and különleges kiemelés posztereken és főcímben
Human – persze, de nagyon sokszor ha látjuk, főcímben, vagy posteren akkor általában csak húzónév tartozik hozzá..
SPOILER!! SPOILER!!!
Épp néhány hónapja jártam így. “and” Bruce Willis.. The Cold Light of day..
Tűzparancs óta nem hiszek poszternek :D ;)
Amúgy a filmet biztosan megnézem, bár kíváncsi leszek mennyire vágják majd meg a mozis események miatt.
Bocs az ismétlésért és az offért, de pl De Niro lett hatalmas “and” színész mostanában. Az utóbbi években nem egy filmje van, ahol “and” és alig szerepel. Csúcshatás, Red Lights, Freelancers, Killer Elite…
Persze ez nem kisebbíti hogy korunk egyik legjobb színésze.
Én soriknál szoktam inkább nézni, ott mindig a legnagyobb név jön az and után, ezért is nézem végig a részek elején a stáblistát, mert a legjobb a legvégén jön.