11 hozzászólás a “Egy modern Thin Red Line-poszter” bejegyzéshez
hú, ez meg a Badlands… makulátlanok.
szegény Malick. látjátok gyerekek, vigyázni kell, mert a végső igazság keresése közben bárki képes elveszni a saját segglyukában!
Ez nem annyira új azért ugye? Mert mintha már láttam volna ezt konkrétan…csak a saját elmeállapotom miatt kérdem, amúgy tök mindegy mikori tényleg kirakósan szép.
Húú, kéne nagyon
noice
Pont tegnap volt a Dunán :*
jaja, ott szoktak lenni jó filmek néha.
Jó régi ez te. Azt hiszem Tropical Toxic munkája.
egy másfél éves plakát jó régi és nem modern egy 20 éves filmnél? értem.
Nem a Dunán volt, az AMC-n. Épp a végét csíptem el. De mindegyis. A filmet szeretem, de ez a poszter szerintem vacak.
Najó nem vacak, mert van benne munka bőven, ezt elismerem. Nekem nem tetszik, ennyike.
Volt a Dunán is 2 hete.Összekevertem.Van nekem is AMC-m
Leave a Reply
Hirdetés
Az írott szöveg (c) 2004- , a médiatartalmakkal az eredeti jogtulajdonosok rendelkeznek.
hú, ez meg a Badlands… makulátlanok.
szegény Malick. látjátok gyerekek, vigyázni kell, mert a végső igazság keresése közben bárki képes elveszni a saját segglyukában!
Ez nem annyira új azért ugye? Mert mintha már láttam volna ezt konkrétan…csak a saját elmeállapotom miatt kérdem, amúgy tök mindegy mikori tényleg kirakósan szép.
Húú, kéne nagyon
noice
Pont tegnap volt a Dunán :*
jaja, ott szoktak lenni jó filmek néha.
Jó régi ez te. Azt hiszem Tropical Toxic munkája.
egy másfél éves plakát jó régi és nem modern egy 20 éves filmnél? értem.
Nem a Dunán volt, az AMC-n. Épp a végét csíptem el. De mindegyis. A filmet szeretem, de ez a poszter szerintem vacak.
Najó nem vacak, mert van benne munka bőven, ezt elismerem. Nekem nem tetszik, ennyike.
Volt a Dunán is 2 hete.Összekevertem.Van nekem is AMC-m