Nem értem, ha a Beau is Afraid egyből be lett hozva itthon, ezzel miért késlekednek, hát ebben van több nagyobb név, a sztorija meg annál csak befogadhatóbb lehet.
Aratnok: szvsz a Beau ugye a Jokerrel milliárdos film utáni Phoenix és “művész blockbuster”-nek volt eladva valszeg a forgalmazóknak.
human: Ebben lehet valami, de ebben meg ott a tavalyi másodszori Oscar nyertes (egyébként nézőknek Phoenixnél jobban eladható) Emma Stone, a Last of Us és Fantastic Four-os Pedro Pascal, meg Elvis (Butler nevét itthon kétlem tudják), annyival ez sem egy rosszabb ticket – bár tény hogy nagyon exkluzívan amerikai + a Beau itthon (is) hatalmasat bukott:(
Leave a Reply
Hirdetés
Az írott szöveg (c) 2004- , a médiatartalmakkal az eredeti jogtulajdonosok rendelkeznek.
Nem értem, ha a Beau is Afraid egyből be lett hozva itthon, ezzel miért késlekednek, hát ebben van több nagyobb név, a sztorija meg annál csak befogadhatóbb lehet.
Aratnok: szvsz a Beau ugye a Jokerrel milliárdos film utáni Phoenix és “művész blockbuster”-nek volt eladva valszeg a forgalmazóknak.
human: Ebben lehet valami, de ebben meg ott a tavalyi másodszori Oscar nyertes (egyébként nézőknek Phoenixnél jobban eladható) Emma Stone, a Last of Us és Fantastic Four-os Pedro Pascal, meg Elvis (Butler nevét itthon kétlem tudják), annyival ez sem egy rosszabb ticket – bár tény hogy nagyon exkluzívan amerikai + a Beau itthon (is) hatalmasat bukott:(