“Kimmelnél” járt Nathan Fillion, és a Superman filmből a fentebbi karakterek közötti beszélgetésből hozott részletet az interjú mellé. Úgy tűnik a “miképp nem ismerik fel Kentben a szuperhőst” kérdésre válaszol ez a videó.
“Kimmelnél” járt Nathan Fillion, és a Superman filmből a fentebbi karakterek közötti beszélgetésből hozott részletet az interjú mellé. Úgy tűnik a “miképp nem ismerik fel Kentben a szuperhőst” kérdésre válaszol ez a videó.
Most néztem az egyetlen “kritikust”, akinek a YT-on még adok a szavára (a RLM nem olyan naprakész, őket azért hagyom ki) és azt mondja, Gunn telenyomta bárgyú poénokkal az egészet. Ilyen GotG-be oltott Supi lett. Mivel úgysem érdekelt moziban, még örülök is egy kicsit mert így maradhat számomra továbbra is a Cavill Superman a legjobb. Hehe.
Holnap megyek rá, az idei egyetlen mozi, csak ezt várom egy ideje, úgyhogy már bárki mondhat bármit.
Szerdán nézem én is! Nem érdekel senki véleménye.
Malachi: mijaneve?
Jeremy Jahns.