A Honest Traileresek kihagytak pár ziccert, az utóbbi idők legnormálisabb MCU filmjét nem akarták a földön is ütni?
2 hozzászólás a “Thunderbolts őszintén” bejegyzéshez
Tegnap néztük itthon és meg kell mondjam meglepően nem volt rossz, sőt, nekem bejött ez a depizés, sokkal jobban mint a túltolt. erőltetett humorizálás másikakban, míg a földig legyaknak egy nagyvárost és ezrek halnak meg. Jópár Marvel filmet és sorozatot kihagytam az Endgame óta, de így is követhető volt. A (végre) több praktikus trükk/effekt sokkal jobban nézett ki mint az elmúlt évek fos CGI-tengerei. Florence nagyon vitte a hátán az egészet. Nem volt rossz na, egynek teljesen jó volt egyszer.
Viszont, ezzel el is érkeztünk a szerintem problémához. “Egyszer”. Olyan volt az egész így mint sok gyengébb után egy erősebb sorozatrész, amit már nagyjából láthatunk, hogy nagy valószínűséggel egy újabb ócskán kinéző fostalicska (F4) követ.
Valamint, annak ellenére, hogy tényleg egész jó volt, azért mégiscsak “sorozatrészt” (aminek se eleje, se vége) moziban nézni…hát…max akkor ha havi mozibérletem van és időm erre (azokban az időpontokban mikor vetítik szinte lehetetlen) munka meg gyerek meg egyebek mellett… Nem nagyin érzem úgy, hogy bármit átszerveznék, kérnék bárkitől, csakhogy erre elmenjek.
Ráadásul semmilyen szuperlátványos, grandiózus jelenet nem volt benne, ami indokolná a mozit. Húsz évvel ezelőtt lehet, most 2025-ben fogalmam sincs mit adott ez többet mint például két Boys epizód egymás utánban egy szabadnap reggelén mikor a gyerek iskolában van “ingyen” és nyugalomban otthon. Szerintem, és ez lehet teljesen egyedi és egyedüli vélemény, de ezen Marvel filmeknek streamingen a helye mostanra, hogy az elmúlt 15 évben ennyire túltolták a szuperhős filmeket. Azt meg őszintén nem értem, hogy ezen mi került ennyibe, hogy 382 millió dolláros bevételnél is bukás. Valaki(k) nagyon nem érti a szakmáját, vagy komoly sikkasztások, pénzmosások zajlanak. Néztem a filmet, és nem értem, komoly mismásolások lehetnek itt már a készüléseik pénzügyeinél.
Tegnap néztem a filmet én is, szerintem sem volt annyira rossz. Egyszer fogyasztható volt, és kedvesnek érződött a csapatdinamika is (bár a Red Guardian idiotizmusa erőltetetten emelte a hangszínt). Bill Pullmann fiának színészjátéka is szerintem rendben volt, bár 30+ évesen törökülésben látva egy infantilis játszószobában/padláson kissé kényszeredett látvány volt. A melirozott hajú főszereplő csaj nekem egyébként latinának hatott, nem orosznak, ám csatlakozom Zoldan véleményehez, szerintem is tényleg elvitte a hátán a filmet.
A tükrök által összekötött interconnected shame rooms koncept része amúgy a Mátrixot és az Interceptiont jutotta eszembe, meg egy régi Buffy epizódot. Ebből lehetne még több.
Leave a Reply
Hirdetés
Az írott szöveg (c) 2004- , a médiatartalmakkal az eredeti jogtulajdonosok rendelkeznek.
Tegnap néztük itthon és meg kell mondjam meglepően nem volt rossz, sőt, nekem bejött ez a depizés, sokkal jobban mint a túltolt. erőltetett humorizálás másikakban, míg a földig legyaknak egy nagyvárost és ezrek halnak meg. Jópár Marvel filmet és sorozatot kihagytam az Endgame óta, de így is követhető volt. A (végre) több praktikus trükk/effekt sokkal jobban nézett ki mint az elmúlt évek fos CGI-tengerei. Florence nagyon vitte a hátán az egészet. Nem volt rossz na, egynek teljesen jó volt egyszer.
Viszont, ezzel el is érkeztünk a szerintem problémához. “Egyszer”. Olyan volt az egész így mint sok gyengébb után egy erősebb sorozatrész, amit már nagyjából láthatunk, hogy nagy valószínűséggel egy újabb ócskán kinéző fostalicska (F4) követ.
Valamint, annak ellenére, hogy tényleg egész jó volt, azért mégiscsak “sorozatrészt” (aminek se eleje, se vége) moziban nézni…hát…max akkor ha havi mozibérletem van és időm erre (azokban az időpontokban mikor vetítik szinte lehetetlen) munka meg gyerek meg egyebek mellett… Nem nagyin érzem úgy, hogy bármit átszerveznék, kérnék bárkitől, csakhogy erre elmenjek.
Ráadásul semmilyen szuperlátványos, grandiózus jelenet nem volt benne, ami indokolná a mozit. Húsz évvel ezelőtt lehet, most 2025-ben fogalmam sincs mit adott ez többet mint például két Boys epizód egymás utánban egy szabadnap reggelén mikor a gyerek iskolában van “ingyen” és nyugalomban otthon. Szerintem, és ez lehet teljesen egyedi és egyedüli vélemény, de ezen Marvel filmeknek streamingen a helye mostanra, hogy az elmúlt 15 évben ennyire túltolták a szuperhős filmeket. Azt meg őszintén nem értem, hogy ezen mi került ennyibe, hogy 382 millió dolláros bevételnél is bukás. Valaki(k) nagyon nem érti a szakmáját, vagy komoly sikkasztások, pénzmosások zajlanak. Néztem a filmet, és nem értem, komoly mismásolások lehetnek itt már a készüléseik pénzügyeinél.
Tegnap néztem a filmet én is, szerintem sem volt annyira rossz. Egyszer fogyasztható volt, és kedvesnek érződött a csapatdinamika is (bár a Red Guardian idiotizmusa erőltetetten emelte a hangszínt). Bill Pullmann fiának színészjátéka is szerintem rendben volt, bár 30+ évesen törökülésben látva egy infantilis játszószobában/padláson kissé kényszeredett látvány volt. A melirozott hajú főszereplő csaj nekem egyébként latinának hatott, nem orosznak, ám csatlakozom Zoldan véleményehez, szerintem is tényleg elvitte a hátán a filmet.
A tükrök által összekötött interconnected shame rooms koncept része amúgy a Mátrixot és az Interceptiont jutotta eszembe, meg egy régi Buffy epizódot. Ebből lehetne még több.