Filmbuzi *human made

Egy hozzászólás a(z) “Lily James filmjén jobbra húzzátok?” bejegyzéshez

  1. Ha nőtlen és gyermektelen lennék, akkor azt mondanám, hogy Lily James-t mindenfelé.
    Így csak simán balról jobbra.
    Lehet nézős lesz mikor asszony dolgozik, gyerek meg már alszik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Az írott szöveg (c) 2004- , a médiatartalmakkal az eredeti jogtulajdonosok rendelkeznek.