Filmbuzi *human made

2 hozzászólás a “Jurassic World: Rebirth őszintén” bejegyzéshez

  1. Az idei év legrosszabb filmélménye a Minecraft mellett, de ebben legalább tényleg van annyi baromság, hogy van mit fogni rajta (a sebezhetetlen gumicsónakon azóta is röhögünk).

  2. Hogy ez mennyire egy semmilyen valami volt!
    Konkrétan az egészben az az elkeserítő,hogy egy ilyen rakás,gőzölgő kupac fekália világszerte 700 milliót szedett össze!
    Bizonyítva,hogy az embereknek már ez a színvonal is elég!
    Legalábbis sokaknak…
    Szomorú!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Az írott szöveg (c) 2004- , a médiatartalmakkal az eredeti jogtulajdonosok rendelkeznek.