Ezúttal felfedik az eltűnt gyerekes sztorit is, miszerint egy ifjúsági táborban történtek korábban szörnyűségek. És a Grabber valahogy él még ugye, akárhogy is fejeződött be az előző rész.

Hawke és a többiek mellett a rendező Scott Derrickson is visszatért, szóval van esély jóra.
Valahogy él még? Konkrétan a képünkbe tolja mindkét trailer, hogy egy álmokon-transzon keresztül öldöklő freddy krueger 2.0 lett belőle :D Amúgy lehet akár jó is.