Bár egy főbb akciójelenetet mutatnak, szóval nem tudom mennyire lehet hinni az előzetesnek, de most a teaserhez képest kicsit máshogy árulják Daisy Ridley zombihorrorját.

A sztorit a múltkor átvettem, de idemásolom: egy félresikerült amerikai katonai kísérlet következtében rengeteg ember meghal Tasmania-ban. Ridley karaktere csatlakozik a tetemeket felkutató és azonosító csapathoz, mivel maga is keresi a férjét a helyszínen. Ahogy délre haladnak szépen lassan kiderül, hogy pár halott, nos, nem marad az.
Mire gondolsz főbb akcójelenet alatt?
hátha most vele lesz az Erő :D
totoro, konkrétan azzal indít a trailer és utána visszatér rá.
Engem ez most felcsigázott.
Én ezt most találtam meg, és valami rohadt jól néz ki!