Filmbuzi *human made

2 hozzászólás a “Még egy utolsó menet” bejegyzéshez

  1. Megeszem a reggelim, visszahányom, megeszem újra, 48Kban és 10DXben a mozikban, már alig várom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Az írott szöveg (c) 2004- , a médiatartalmakkal az eredeti jogtulajdonosok rendelkeznek.