Aki odavan a Minionokért, azoknak ugye idén lesz az új animációs filmjük, amiben elvileg Hollywoodot veszik majd be.

Ez kapott még egy trailert.
Aki odavan a Minionokért, azoknak ugye idén lesz az új animációs filmjük, amiben elvileg Hollywoodot veszik majd be.

Ez kapott még egy trailert.
Úristen, már megint ezek a piszok idegesitő seggdugaszok… Imádom õket.. Bocs.. 😂
Nem tudok nem tele szájjal nevetni ezeken a gegeken továbbra is, akárhány évesen, nekem ez a franchise és a Hotel Transylvania filmek egy aranybánya. Ez is mozi.