A Guardian riportere, Marina Hyde úgy hallotta Jacon Elrodi van a Bond casting felé az élen, de Callum Turner vezetett elvileg.
I have to say but I’ve heard from a number of people that Jacob Elordi has kind of moved into pole position. Nobody has signed anything yet, which is interesting because Callum Turner was way out ahead.
Szerintem mindketten jók lennének, úgyhogy ha itt tart a verseny, én meglepően elégedett vagyok.
Callumnak elég elcseszett feje van, Nate meg nem elég baltával faragott, de inkább rá szavaznék :)