Alejandro G. Iñárritu “komédiája”, amiben Tom Cruise szerepel. Volt már egy rövid előzetes, de itt azért nagyobb mérték látszik rögtön.
A történet: a világ leghatalmasabb embere be akarja bizonyítani, hogy ő az emberiség megmentője.

Alejandro G. Iñárritu “komédiája”, amiben Tom Cruise szerepel. Volt már egy rövid előzetes, de itt azért nagyobb mérték látszik rögtön.
A történet: a világ leghatalmasabb embere be akarja bizonyítani, hogy ő az emberiség megmentője.

Ez alapján az egyetlen kép alapján akár egy Roy Andersson film is lehetne, annyira azt a hangulatot hozza elő.
MEd, hirtelen nem tudtam honnan ismerős. 100% igazad van.
Erre a filmre nagyon kíváncsi vagyok, a Cinemacon reakciók alapján elég érdekesnek igérkezik. Ebból a képbôl sok nem derül ki, de a festett háttér keverve/összemosva az igazi statisztákkal vizuálisan elég izgalmas.
Talán a legjobban várt filmem idén a Warnertől, és még csak nem is azért, mert Iñárritu szuper rendező (közben kevésbé erős történetben), hanem mert Tom Cruise ezer éve nem volt színészi szerepben, pedig kifejezetten jó. Remélem beváltja a reményeket.