Marlon Wayans és a többiek visszatérnek, hogy az utóbbi 10-20 év horrorjaival vicceljenek.

Történet? Ahova mi megyünk ott nincs szükség rá.
Marlon Wayans és a többiek visszatérnek, hogy az utóbbi 10-20 év horrorjaival vicceljenek.

Történet? Ahova mi megyünk ott nincs szükség rá.
Kicsit félek tőle, de hiányzott is a franchise, úgyhogy el fogunk rá nézni – ha nem katasztrofálisak a kritikák.