Míg a Supergirl premierje sem volt meg, de Gunn már a készülő Superman 2-ből, avagy a Man of Tomorrowból posztolja Luthor… páncélos formáját?
7 hozzászólás a “Lex Luthor” bejegyzéshez
Buzz Lightyear
TEMU Luthor…
Nevetségesen néz ki számomra, és azt is sejtem hogy miért: túl alacsonyan van benne a feje, olyan mintha sámlira kellene állnia hogy kilásson a saját páncéljából.
Filmen biztos jobban fog kinézni rá CGI rásegítéssel, de így elég ormótlannak néz ki nem úgy mint amiben könnyű harcolni meg egyáltalán mozogni. Nem egy vasember dizájn na
Hasbro Transformersnek néz ki így a homokozóban, naplementében
Amugy egesz kepregeby hű. De én ezt már az első rész utan kihagyom, ha csak nem húz vmi meglepőt a supergirl. Abba meg majd itthon belenézek.
Tetszik, jó lesz.
Leave a Reply
Hirdetés
Az írott szöveg (c) 2004- , a médiatartalmakkal az eredeti jogtulajdonosok rendelkeznek.
Buzz Lightyear
TEMU Luthor…
Nevetségesen néz ki számomra, és azt is sejtem hogy miért: túl alacsonyan van benne a feje, olyan mintha sámlira kellene állnia hogy kilásson a saját páncéljából.
Filmen biztos jobban fog kinézni rá CGI rásegítéssel, de így elég ormótlannak néz ki nem úgy mint amiben könnyű harcolni meg egyáltalán mozogni. Nem egy vasember dizájn na
Hasbro Transformersnek néz ki így a homokozóban, naplementében
Amugy egesz kepregeby hű. De én ezt már az első rész utan kihagyom, ha csak nem húz vmi meglepőt a supergirl. Abba meg majd itthon belenézek.
Tetszik, jó lesz.