Filmbuzi *human made

Lex Luthor

Míg a Supergirl premierje sem volt meg, de Gunn már a készülő Superman 2-ből, avagy a Man of Tomorrowból posztolja Luthor… páncélos formáját?

7 hozzászólás a “Lex Luthor” bejegyzéshez

  1. Nevetségesen néz ki számomra, és azt is sejtem hogy miért: túl alacsonyan van benne a feje, olyan mintha sámlira kellene állnia hogy kilásson a saját páncéljából.

  2. Filmen biztos jobban fog kinézni rá CGI rásegítéssel, de így elég ormótlannak néz ki nem úgy mint amiben könnyű harcolni meg egyáltalán mozogni. Nem egy vasember dizájn na

  3. Amugy egesz kepregeby hű. De én ezt már az első rész utan kihagyom, ha csak nem húz vmi meglepőt a supergirl. Abba meg majd itthon belenézek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Az írott szöveg (c) 2004- , a médiatartalmakkal az eredeti jogtulajdonosok rendelkeznek.