Mark Wahlberg és Yahya Abdul-Mateen II a két főszereplője ennek a thrillernek, amiben egy maffia bérgyilkos és egy fiatal FBI ügynök összefognak, hogy polgárjogi vezetők gyilkosságának ügyében igazságot tegyenek 1966-ban.




Mark Wahlberg és Yahya Abdul-Mateen II a két főszereplője ennek a thrillernek, amiben egy maffia bérgyilkos és egy fiatal FBI ügynök összefognak, hogy polgárjogi vezetők gyilkosságának ügyében igazságot tegyenek 1966-ban.




Mark végre visszatér?
Annyira nem szeretem az ilyen maszkos dolgokat.
Egy nem létező emberi arcot nézek amivel eltakarnak egy valódi arcot.
Miért? Nem érdekel.
Gary Oldman, Rock… dettó….
Ouhhhh ez érdekesen hangzik.
Utolsó képen a beállás olyan, mint Dean Winchester az Impala-val az Odaátból :)
A Próféta, pont ugyanez jutott eszembe, hogy lehet végre látunk tőle normális filmet. Utóbbi években nem tudtam már végignézni tőle semmit: Flight Risk, A szervezet, Én idő, Családi kiruccanás 1-2.
Ja, de, a kutyás sportfilmje az korrekt volt, az Artúr, a király.
janika és tényleg!!!:D
Marky kapcsán én elvoltam a tavalyi play dirty-vel is (mondjuk megnéztem volna alovely bones-ból egy olyan verziót, amiben helyette gosling az apuci:D)
@Kopasz
Ugyanez, de én még a kutyásnak se adtam esélyt. Nem értem, hogy miért ment át gagyiba.
engem ez érdekel. Hajrá Marky